Frauenthal Automotive Hustopeče
Ve výrobním provozu firmy Frauenthal automotive dochází k vysokému zatížení průmyslové podlahy jak abrazivním materiálem, tak manipulací s velmi těžkými břemeny. Na podlahu padají plechy, jezdí po ní vysokozdvižné vozíky a v provozu se také svařuje. Tomu všemu dokáže průmyslová podlaha Densitop MT odolat.

Jatky Blovice
Zákazníkovi jsme vyřešili odolnost vůči mechanickému a chemickému zatížení, páře, proudům horké vody a čisticím prostředkům, protiskluzný povrch.

Mürdter Dvořák Olšany u Prostějova
Zákazníkovi jsme navrhli a aplikovali podlahový systém s vysokou mechanickou odolností vůči frekventovanému pojezdu vysokozdvižných vozíků a manipulaci s gitterboxy. Jeho významnou vlastností je také dlouhá životnost. Dále jsme vyřešili přejezd mezi stávající a novou halou osazením dilatačního profilu.

Atek Moravská Třebová
Podlahovou desku jsme z důvodu problematického podkladu založili na HLV mikropilotách a dvojitě vyztužili. Opatřili jsme ji základy pod jeřáby a kardex. Na přejezdy mezi základy jsme použili speciální dilatační profily. Barevné řešení je dle přání zákazníka.

Bachan Blatnice pod Svatým Antonínkem
Splnili jsme zákazníkův požadavek na krátkou dobu výstavby. Aplikovaný systém je dobře čistitelný, odolný proti nárazu a obrusu a vůči horkým kolečkům z pecí až do 240°C. Protiskluz zůstane neměnný po celou dobu životnosti podlahy.

Phillip Morris Kutná Hora
Zákazník požadoval podlahu s vysokou odolností vůči frekventovanému pojezdu vysokozdvižných vozíků s dlouhou životností a krátkou dobou výstavby.Jeho požadavky jsme aplikací systému Densitop MT splnili.

SC Metal Přibyslav
Zákazníkovi jsme aplikovali podlahu ve výrobní a skladovací hale pod regálový kolejový systém na ocelové svitky a tabule. Hlavním požadavkem byla vysoká mechanická odolnost vůči nadměrné zátěži až 500 t.

Centropen Dačice
Densitop MT, Densitop MT AS
Zákazníkovi jsme vyřešili požadavek na vysokou mechanickou odolnost podlahy, odolnost proti tvorbě spálených vydřených stop od protočení koleček VZV, rychlou aplikaci podlahy, antistatiku a dlouhou životnost.

 

Další reference:
IVECO Vysoké Mýto, Melites Medlov, Škoda auto Mladá Boleslav, Ekorex – Consult Lázně Bohaleč, METAL STEEL Brno, Technické služby Přerov, THK Dačice, TURBOSOL SERVIS Brno, Groz-Beckert Czech Lužice, Kamoko Brno, Giometal Brno, TVD – Technická výroba Rokytnice, Houfek Golčův Jeníkov, Vinařství Vajbar Zaječí, Austin Detonator Vsetín, Hanácké železárny a pérovny Prostějov, Plechtechnik Havlíčkův Brod, BC Morava Šumperk, PHOENIX lékárenský velkoobchod Brno, Saint–Gobain Adfors (Vertex) Litomyšl, Gemax Hodonín, Povrchové úpravy Třemošnice, GCE Chotěboř, SC Metal Tábor, Kovokon Kunovice, SPŠ Čáslav, Kögel Choceň, Hruška Ostrava