http://simprof.pl/?myrka=dawid-kwiatkowski-najnowszy-singiel&529=7a

expat dating de gelsa Systém Densitop MT a Densitop MT AS se vyznačují extrémní mechanickou odolností díky jednolité nášlapné vrstvě v tloušťce 6–8 mm, která je pevně srostlá s betonem. Díky vysoké pevnosti v tlaku (100–110 MPa) je systém vysoce odolný vůči obrusu, vrypům, průškrabům a průrazům. 

Systém Densitop MT řeší problém náchylnosti průmyslových podlah k poškození, které je způsobeno těžkým či jinak náročným provozem. Proto je vhodný tam, kde je podlaha namáhána například pojezdem tvrdými plastovými nebo kovovými kolečky vozíků, pojezdem těžké mechanizace, případně šoupáním těžkými břemeny a gitterboxy.  Je také odolná vůči kovovým šponám a pádům břemen.  V neposlední řadě je Densitop MT vysoce teplotně odolný, je vhodný do mrazíren, ale také například do pekáren nebo provozů, vystaveným účinkům svařování. Díky své odolnosti a dobré čistitelnosti je vhodný také do potravinářských provozů.

http://atl-minibus.fr//assets/.env Následující obrázky dokumentují některé případy poškození běžně používaných podlah ve srovnání s podlahou Densitop MT.