http://bodych.pl/?slomat=randki-swindon&2b9=28 Frauenthal Automotive Hustopeče

Ve výrobním provozu firmy Frauenthal Automotive dochází k vysokému zatížení průmyslové podlahy jak abrazivním materiálem, tak manipulací s velmi těžkými břemeny. Na podlahu padají plechy, jezdí po ní vysokozdvižné vozíky a v provozu se také svařuje. Tomu všemu dokáže průmyslová podlaha Densitop MT odolat.

 

see post Jatky Blovice

Zákazníkovi jsme v prostorách chladírny a mrazírny aplikovali systém Densitop MT, který je odolný vůči extrémnímu mechanickému zatížení, včetně pádů ocelových háků, dále vůči chemickému zatížení, čistícím prostředkům, páře a extrémním rozdílům teplot.

 

 

 

randki polskie w kanadzie Mürdter Dvořák Olšany u Prostějova

Zákazníkovi jsme navrhli a aplikovali podlahový systém s vysokou mechanickou odolností vůči frekventovanému pojezdu vysokozdvižných vozíků a manipulaci s gitterboxy. Jeho významnou vlastností je také dlouhá životnost. Dále jsme vyřešili přejezd mezi stávající a novou halou osazením dilatačního profilu.

 

 

Atek Moravská Třebová

Podlahovou desku jsme z důvodu problematického podkladu založili na HLV mikropilotách a dvojitě vyztužili. Opatřili jsme ji základy pod jeřáby a kardex. Na přejezdy mezi základy jsme použili speciální dilatační profily. Barevné řešení je dle přání zákazníka.

 

 

 

Bachan Blatnice pod Svatým Antonínkem

Splnili jsme zákazníkův požadavek na krátkou dobu výstavby. Aplikovaný systém je dobře čistitelný, odolný proti nárazu a obrusu a vůči horkým kolečkům z pecí až do 240°C. Protiskluz zůstane neměnný po celou dobu životnosti podlahy.

 

 

 

Phillip Morris Kutná Hora

Zákazník požadoval podlahu s vysokou odolností vůči frekventovanému pojezdu vysokozdvižných vozíků s dlouhou životností a krátkou dobou výstavby.Jeho požadavky jsme aplikací systému Densitop MT splnili.

 

 

 

SC Metal Přibyslav

Zákazníkovi jsme aplikovali podlahu ve výrobní a skladovací hale pod regálový kolejový systém na ocelové svitky a tabule. Hlavním požadavkem byla vysoká mechanická odolnost vůči nadměrné zátěži až 500 t.

 

 

 

Centropen Dačice

Zákazníkovi jsme aplikovali jak systém Densitop MT, tak Densitop MT AS. Vyřešili jsme požadavek na vysokou mechanickou odolnost podlahy, odolnost proti tvorbě spálených vydřených stop od protočení koleček VZV, rychlou aplikaci podlahy, antistatiku a dlouhou životnost.

 

 

 

Další reference: